Koliko često posjećujete utakmice NK Samobora?

ponedjeljak, svibanj 7, 2007
I tako još jednom uzastopnom izgubljenom utakmicom NK Samobor je otišao u pičku materinu...Utakmica bi ostala izjednačena da se prodane sučeve ruke nisu tolko uplele u nju i pustile da naš jedini klub izgubi zahvaljujući njihovim prodanim dušama. Utakmica je bila praćena od strane Fanatika navijanjem,maksimalnom podrškom i vjerom u nemoguće,a to je da se pobijedi Vinogradar koji je bio lošiji tokom cijele tekme. Kasnije smo uzeli stvar u svoje ruke i sjebali generalno cijelu situaciju nanošenjem tjelesnih ozljeda pojedincima koji odlučili o sudbini kluba. Po dolasku policije mi smo se vjerojatno ilegalno zadržavali preko puta prostorija kluba jer nas je gospodin u plavom potjerao i mi ničim izazvani smo to shvatili kao provokaciju i počeli bodriti klub i vrjeđati suce. Na to se odazvala policija koja je bijednom imitacijom razgovora na svoj poluispravi talkie-wolkie pozvala "džip i jedinicu". Vidjevši da će policija otpratiti nemoralnog suca,shvatili smo da nema puno razloga za ostajanje oko stadiona pa smo se pognutih glava pokupili u birtiju.
Nk-Samobor @ 16:14 |Komentiraj | Komentari: 17 | Prikaži komentare
« » pro 2017